Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
hello może dziś o Britney Spears.

hello może dziś o Britney Spears.

Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb w stanie Missisipi w Stanach Zjednoczonych[1]), amerykańska piosenkarka pop, tancerka, aktorka. Nazywana "Księżniczką popu". Posiada swoja gwiazdę w "Alei Gwiazd". Jest laureatką nagrody Grammy za piosenkę Toxic.

W 1993 Spears pojawiła się w telewizyjnym programie dla dzieci The Mickey Mouse Club. Po krótkim czasie Spears podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Jive Records, która wydała jej debiutancki album "...Baby One More Time" w 1999. Album uczynił ją ikoną muzyki i "prawdziwym zjawiskiem popowym" oraz wpłynął na odrodzenie się pop'u w późny latach 90.

Teledysk do piosenki "...Baby One More Time" i nieprzeciętny wygląd na okładce magazynu Rolling Stone w 1999 uczynił Britney międzynarodowym symbolem seksu, gromadząc kontrowersję co do wpływu jej społecznego obrazu na nastolatki. Ta piosenka oraz "Oops!... I Did It Again" – osnute są mianem utworów kultowych, wpisujących się w kanon muzyki popowej.

doda4b 26 12 08 / 11:42:13 [Powrót] Komentuj komentuj nie zbawi cię to 5 minut :p
+Book
Ksiega Gości
Dodaj do Księgi bądz tak miły i zapisz się tu..

Writings: 0


+About

Strona Główna
Jaki jest super,cool,światne ,fajne,przeciętne,nudne.
Dodaj do Ulubionych

You are 5548 ninja


+Site
Dorota Rabczewska-Majdan, ps. Doda, Doda Elektroda (ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie) – polska wokalistka. Jest córką medalisty mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów, olimpijczyka Pawła Rabczewskiego i Wandy Rabczewskiej. Od 5 marca 2


+Archives
2008 Grudzień Październik


+Friends+Links+Music+Credits
Layout by: Misuzu
Pic by: Raccoon
Powered by: Blog4u.pl